Čtení - články autora Karel Wolf

Celkem bylo nalezeno 16 článků. Zobrazeny jsou články 1 - 15.

Cestovatelský festival Kolem světa - zima 2016Cestovatelský festival Kolem světa - zima 2016 - Zážitky z dalekých cest jsou k nezaplacení. Když pak k tomu přidáte zkušenosti a rady od cestovatelů, průvodců a fotografů je to pro každého ta nejlepší výbava na cesty. Tu můžete získat na již 15. ročníku cestovatelského festivalu Kolem Světa, který se bude konat 4.-6. listopadu 2016 v Brně a 3.-4. prosince 2016 v Praze.

Cestovatelský festival Kolem světa - březen 2009Cestovatelský festival Kolem světa - březen 2009 - Rádi bychom pozvali všechny cestovatele na 12. cestovatelský festival KOLEM SVĚTA v Praze. Společně můžete během pár dní podniknout virtuální cestu KOLEM SVĚTA doprovázenou přednáškami a aktuálními reportážemi známých cestovatelů.

Cestovatelský festival Kolem světa - podzim 2008Cestovatelský festival Kolem světa - podzim 2008 - Rádi bychom pozvali všechny cestovatele na 11. cestovatelský festival KOLEM SVĚTA v Praze a na 1. festival v Brně. Společně můžete během pár dní podniknout virtuální cestu KOLEM SVĚTA doprovázenou přednáškami a aktuálními reportážemi známých cestovatelů. Maratón plný cestovatelských zážitků probíhá od 9 do 20h paralelně ve třech sálech jak v Brně, tak v Praze.

Setkání cestovatelů - jaro 2008Setkání cestovatelů - jaro 2008 - Srdečně zveme širokou veřejnost na jubilejní 10. cestovatelský festival v Praze, který se uskuteční ve dnech 15.-16. března 2008 v Praze 8 v kulturním domě Ládví. Nedílnou součástí festivalu je miniveletrh s cestovatelskou tématikou a tradiční slosování anketních lístků s možností vyhrát hodnotné dárky – knižní průvodce, outdoorové vybavení, autobusové jízdenky po Evropě, zájezdy s cestovní kanceláří, předplatné cestovatelských časopisů a další atraktivní ceny.

Jaký byl podzimní Cestovatelský festival v PrazeJaký byl podzimní Cestovatelský festival v Praze - V Praze v kulturním domě Ládví se ve dnech 10.-11. listopadu 2007 konal již 9. Cestovatelský festival. Více než 40 předních českých cestovatelů a fotografů vystoupilo v širokém programu festivalu, který se konal paralelně ve třech tématicky rozdělených sálech. Ve velkém sále s kapacitou 500 míst k sezení a dalších 200 míst k stání probíhaly projekce z exotických krajin a další dva malé sály byly tématicky zaměřeny na Evropu a na expedice.

Přijďte na cestovatelský festivalPřijďte na cestovatelský festival - Přichází podzim a s ním i divácky oblíbená prezentace českých cestovatelů. Kulturní dům Ládví Vás již tradičně zve do svých prostor, kde se během soboty a neděle 10.-11. listopadu 2007 odehraje Cestovatelský festival, který je největším setkáním cestovatelů v České republice. Jedná se o rozmanitou sérii přednášek, cestopisných filmů a živě komentovaných projekcí téměř z celého světa. Všechny přítomné návštěvníky, přednášející i samotné organizátory festivalu spojuje nezkrotná touha cestovat a poznávat cizí kultury.

Vyhrejte vstupenky na Cestovatelský festival v PrazeVyhrejte vstupenky na Cestovatelský festival v Praze - Zúčastněte se naší čtenářské soutěže a odpovězte na jednoduchou otázku. Ti z vás, kteří odpoví správně budou zařazeni do slosování o volnou vstupenku na pražský cestovatelský festival.

Slideshow Awards 2007Slideshow Awards 2007 - Už jen dva týdny můžete zasílat své příspěvky do divácké soutěže Slideshow Awards 2007.

Pražské setkání cestovatelů - jaro 2007 - Milí cestovatelé! Pojďte načerpat aktuální informace zkušených fotografů a cestovatelů, kteří budou popisovat svoje největší zážitky z cest po celém světě. Správné informace a osobní zkušenosti získáte právě na Cestovatelském festivalu v Praze! Rádi bychom pozvali všechny příznivce cestování na již osmý Cestovatelsky festival, který se bude konat tradičně v kulturním domě Ládví v Praze 8. Celkem se bude prezentovat se svými projekcemi více než 40 cestovatelů.

Pražské setkání cestovatelů - Festival je příležitostí pro širokou veřejnost se zájmem o cestování shlédnout nejzajímavější reportáže z celého světa doprovázené osobními zkušenostmi českých cestovatelů. Komponované pořady jsou doprovázeny diapozitivy a emotivní hudbou. Festivalový program se rozšiřuje do tří sálů a koná se tradičně v KD Ládví v Praze 8. Projekce jsou doprovázeny diapozitivy a emotivní hudbou. Novinkou tohoto ročníku bude soutěž o nejpoutavější krátkometrážní projekci „SLIDESHOW AWARDS 2006“. Vítěze určí sami návštěvníci festivalu.

Pražské setkání cestovatelů - Třídenní cestovatelské setkání bude zahájeno v pátek 12. listopadu 2004 v podvečer v 18h ve velkém sále kulturního domu Ládví v Praze 8. Páteční program bude věnován cestovatelům, kteří si oblíbili Indonéské souostroví. Pozváni byli naši přední čeští nezávislí cestovatelé, kteří se do Indonésie vypravili již několikrát...

Pražské setkání cestovatelů - Lákají vás dálky? Jack Kerouac tvrdil, že pravou svobodu zažijeme jedině ve chvíli, kdy se přestaneme starat o své věci a vydáme se na cestu. Čím déle bude trvat, tím lépe. Přijďte se inspirovat pro Vaše cesty.

Pražské setkání cestovatelů - rád bych Vás pozval na největší SETKÁNÍ CESTOVATELŮ v Praze, které se bude konat 22.11.2003 v KD Ládví (Burešova 2/1661, Praha 8) od 10-21 hod. Hlavní částí programu bude 8 cestopisných přednášek prezentovaných špičkovými cestovateli, fotografy, přírodovědci a autory cestopisných článků či knih, které nás zavedou na velkoformátovém plátně do těch nejkrásnějších míst světa.

Jihoamerická Amazonie - Z bolivijského Atiplana jsme sestoupili do amazonské nížiny po nejnebezpečnější silnici na světě. Často jen 3,5 metru úzká cesta vytesaná do skály nezná ani patníky, ani svodidla. Krajnice tvoří jen hluboké strže, vysoké skalnaté stěny a potoky, které jako vodopády přepadávají přes jedoucí autobusy a kamiony dolů podél příkrého svahu. Na 200 kilometrech jsme sestoupili o více jak 4 výškové kilometry do města Rurrenabaque (250 m n.m.), které poskytuje výbornou základnu pro výpravy do amazonskeho pralesa a rozlehlých travnatých pamp.

Cestovatelské promítání - Zdravím po dlouhé době všechny cestovatele a přátele cestování, celé dva měsíce jsme se toulali po Jižní Americe, především po Bolívii. Máme pro vás připravené další pořady a další termíny promítání diapozitivů doprovázené hudbou nahrávanou v dané lokalitě.

Zobraz další stránky:   1 - 15    16 - 30  

Diashow Aljaska 2017