Pražské setkání cestovatelů

rád bych Vás pozval na největší SETKÁNÍ CESTOVATELŮ v Praze, které se bude konat 22.11.2003 v KD Ládví (Burešova 2/1661, Praha 8) od 10-21 hod. Hlavní částí programu bude 8 cestopisných přednášek prezentovaných špičkovými cestovateli, fotografy, přírodovědci a autory cestopisných článků či knih, které nás zavedou na velkoformátovém plátně do těch nejkrásnějších míst světa.

Rád bych Vás pozval na největší SETKÁNÍ CESTOVATELŮ v Praze, které se bude konat 22.11.2003 v KD Ládví (Burešova 2/1661, Praha 8) od 10-21 hod. Hlavní částí programu bude 8 cestopisných přednášek prezentovaných špičkovými cestovateli, fotografy, přírodovědci a autory cestopisných článků či knih, které nás zavedou na velkoformátovém plátně do těch nejkrásnějších míst světa.

Například o Etiopii bude přednášet Jirka Kolbaba, o Namíbii František Štaud, o Líbyi Jaroslav Lhota, o Borneu zoolog Vladislav Lemberk, o Islandu Hynek Adámek, ad. Závěrečnou perličkou celého setkání pak bude živý koncert bolívijské skupiny Leyenda, po které budou slosovány anketní lístky a předány výhry jednotlivých sponzorů akce. Toto setkání cestovatelů půjde letos do svého třetího ročníku a od jednotlivých cestovatelů či zájemců o cestování dostáváme stále větší a větší ohlas. Akce bude stejně jako loni místem, kde vznikají nová přátelství a rodí se plány na budoucí expedice.

Konkrétní program si můžete nalistovat na webových stránkách organizátora celé akce Karla Wolfa - http://jama.hyperlink.cz, nebo si o ně můžete zažádat emailem na adrese karel.wolf@centrum.cz.

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Aljaska 2017