Cestovatelské promítání

Zdravím po dlouhé době všechny cestovatele a přátele cestování, celé dva měsíce jsme se toulali po Jižní Americe, především po Bolívii. Máme pro vás připravené další pořady a další termíny promítání diapozitivů doprovázené hudbou nahrávanou v dané lokalitě.

Zdravím po dlouhé době všechny cestovatele a přátele cestování, celé dva měsíce jsme se toulali po Jižní Americe, především po Bolívii. Máme pro vás připravené další pořady a další termíny promítání diapozitivů doprovázené hudbou nahrávanou v dané lokalitě. Nejbližší termín promítání Bolívie bude 13.10.2002, 19:00 - Čajovna Daruma, Na Moráni 11, Praha 2 (rezervace míst na tel: 603 193 505), případne v listopadu (12.11.2002, 20:00 - Čajovna Pod stromem čajovým, Mánesova 55, Praha 2). Promítání probíhá i v jiných městech - aktuální rozpis promítání je zveřejněn na webu (http://jama.hyperlink.cz).

Zveme vás také na Setkání cestovatelů a dobrodruhů, které se bude konat 16.11. v sobotu po celý den. Pokud máte zájem se zůčastnit - prijďte! Pokud máte zájem promítnout diáky ostatnim, pošlete mi, jaké budete mít zpracované téma. Promítání by mělo být dlouhé tak 45-60 minut. O místě konání a přesném programu vás budu informovat emailem. Věnovat se budeme téměř všem kontinentům a budeme rádi, když přispějete vlastními diáky, vezmete mapy, fotografie, hudební ukázky, netradiční suvenýry, atd ...

Těším se na setkání s vámi…

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Aljaska 2017