Cestovatelský festival Kolem světa - podzim 2008

Rádi bychom pozvali všechny cestovatele na 11. cestovatelský festival KOLEM SVĚTA v Praze a na 1. festival v Brně. Společně můžete během pár dní podniknout virtuální cestu KOLEM SVĚTA doprovázenou přednáškami a aktuálními reportážemi známých cestovatelů. Maratón plný cestovatelských zážitků probíhá od 9 do 20h paralelně ve třech sálech jak v Brně, tak v Praze.

V Praze se můžete těšit na soutěž Slideshow Awards 2008 o nejlepší cestovatelský klip, na ukázky exotických tanců v tradičních kostýmech, cestovatelskou seznamku a na nejlepší projekce českých cestovatelů. Z těch nejkrásnějších destinacích uvidíte např. Peru, Tibet, Bali, Ameriku, Austrálii, Everest, Himálaj, a další. Přesný program všech 50 témat najdete na stránkách festivalu.

Festival v Brně proběhne při veletrhu SPORT Life a je určen pro všechny cestovatele, dobrodruhy, cyklisty, horolezce, skialpinisty a další outdoorové nadšence … Součástí festivalu bude i projekce nejúspěšnějších filmů MFOF a vyhlášení sponzorského grantu AlpinePro Traveller´s Challenge pro podporu cestovatelských expedic ve výši 50 000 Kč. Nosným programem jsou cestovatelské přednášky a setkání se známými a zkušenými cestovateli, kteří vás seznámí např. s Indií, Afrikou, Kubou, Chile, a další. Vystoupí i známí cyklocestovatelé Lucie a Michal, kteří jeli na kole KOLEM SVĚTA. Během večerního koncertu vystoupí skupina Žlutý pes a Ivan Hlas. Více info o programu na stránkách festivalu.

Součástí festivalu Kolem Světa v Praze i v Brně bude cestovatelský veletrh a anketa o hodnotné dárky pro všechny návštěvníky (knižní průvodce, outdoorové vybavení, autobusové jízdenky, zájezdy s cestovní kanceláří, předplatné časopisů). Aktuální informace a program naleznete na www.kolemsveta.cz.

Termíny

7. - 9. listopadu 2008, kongresové centrum BVV, BRNO
22.-23. listopadu 2008, KD Ládví, PRAHA

Tématicky příbuzné články:

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Aljaska 2017