Přijďte na cestovatelský festival

Přichází podzim a s ním i divácky oblíbená prezentace českých cestovatelů. Kulturní dům Ládví Vás již tradičně zve do svých prostor, kde se během soboty a neděle 10.-11. listopadu 2007 odehraje Cestovatelský festival, který je největším setkáním cestovatelů v České republice. Jedná se o rozmanitou sérii přednášek, cestopisných filmů a živě komentovaných projekcí téměř z celého světa. Všechny přítomné návštěvníky, přednášející i samotné organizátory festivalu spojuje nezkrotná touha cestovat a poznávat cizí kultury.

Během přednáškového maratónu, který probíhá paralelně ve třech sálech najednou, se Vám představí více než 40 aktivních cestovatelů se svými nejnovějšími diashow. Mnohé z přednášejících samozřejmě znáte z jejich publikační činnosti v cestopisných magazínech, nicméně festival jim umožňuje osobně se prezentovat nejširší cestovatelské veřejnosti formou živého vyprávění. Projekce diapozitivů či fotografií jsou doprovázeny zajímavými hudebními nahrávkami a na závěr každého pořadu probíhají diskuse s diváky. Letos se s námi podíváte jak do Jižní Ameriky, tak i do Asie či Afriky. V malém sále pak na Vás čekají neobvyklé pohledy českých cestovatelů na evropské země.

Nedílnou součástí festivalu je miniveletrh s cestovatelskou tématikou a tradiční slosování anketních lístků s možností vyhrát hodnotné dárky pro cestovatele – knihy, outdoorové oblečení a vybavení, autobusové jízdenky po Evropě, letenky, předplatné cestovatelských časopisů a další.

Přesný program Cestovatelského festivalu naleznete na stránkách festivalu.

Doplněno 8.11.07: Výherci naší soutěže o VIP vstupenku na festival se stali tito soutěžící:

  • Ivana Benešová
  • Jan Tozicka
  • Iva Viktorová
  • Pavla Šimková
  • Pavel Svoboda

Informace o výhře v soutěži byla zaslána soutěžícím na jejich e-mailovou adresu. VIP vstupenky si výherci mohou vyzvednout na registraci VIP hostů vedle pokladny přímo na místě konání festivalu. Těšíme se na vás...

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Aljaska 2017