Diashow Amerika Incognita - Las Vegas, zlato a Manitu

Po velkém úspěchu s "Tajemstvím pouště" přichází Kateřina a Miloš Motani s druhou úplně novou částí z cest po Divokém západě. Tentokrát přibude hodně vody a šťavnaté zeleně – pobřeží Kalifornie a Oregonu, zurčící vodopády, tajemné slané jezero na úpatí Sierry Nevady. Cesta povede až ke kanadským hranicím do jedinečného deštného pralesa.

Manželé Kateřina a Miloš Motanovi se již řadu let věnují fotografování. Jejich tvorba je zaměřená na detailní vystižení různých podob, forem, tvarů a barev přírody. Fotografie překvapují nejen vysokou technickou kvalitou, ale hlavně svojí atmosférou, pomíjivými okamžiky hry světla a stínu, které příroda nabízí. Píší a publikují četné fotoreportáže. Díla tohoto osobitého páru můžete spatřit i na výstavách nebo diashow v České republice i v zahraničí.

Po velkém úspěchu s diashow "Tajemství pouště" přichází česko-rakouská dvojice Motani s druhou úplně novou částí z cest po Divokém Západě. Jedinečné fotografické pásmo doprovází emotivní hudba a český doslov Kateřiny Motani. Tentokrát přibude hodně vody a šťavnaté zeleně - slunné i zamlžené pobřeží Kalifornie a Oregonu, zurčící vodopády, tajemné přesolené jezero Mono Lake s podivnými tufovými útvary. Cesta povede podél pacifického pobřeží až ke kanadským hranicím do jedinečného pobřežního deštného pralesa Olympic.

Nádherné fotografie podkreslené emotivní hudbou a slovem vás zavedou také do barevného Yellowstone – nejrozsáhlejší termální oblasti na světě. Uvidíte staré kdysi velmi obávané opuštěné zlatokopecké město. Zastavíte se v pestrém a pulsujícím městě Las Vegas. V zemi velkého Manitou na vás čekají ale i další neznámé oblasti, které v žádné mapě nenajdete.

Více informací naleznete na webu Diashow Motani - www.motani-photography.com.

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Aljaska 2017