Eurovíkendy odkrývají skutečnou tvář evropských měst

Chcete poznávat kulturní a historická evropská centra, a přitom vám povinnosti nedovolují vzít si volno na víc jak tři dny? Chtěli byste si vychutnat dovolenou, ale nelákají vás zájezdy k moři nebo za poznáním? Vyražte s Neckermannn CK na eurovíkend do Paříže, Říma nebo Londýna. Otevřou se vám nejen rušné metropole významných evropských států, ale také jejich historie, která v případě Říma sahá až do dalekého starověku.

Letecké eurovíkendy vám umožní užít si krátkou, ale o to pestřejší dovolenou.

S eurovíkendy ve výjimečných evropských místech už nebudete pouhými turisty. Umožní vám proniknout do jejich specifické atmosféry. Můžete poznat historické památky i skutečný život v ulicích. Prožijete neklidný pulz velkoměsta, ale kdykoli se vám zachce, můžete z hlavních tříd uhnout do malých uliček, které nejen dýchají unikátní atmosférou, ale cítíte na každém kroku, jak tu před vámi desítky i stovky let nazpátek kráčela historie.

Příjemně strávený eurovíkend vnese do vašeho běžného života nejen nové zážitky, ale především vzrušení z dynamického denního proudu života i z večerních romantických procházek.

Kam na eurovíkend - Londýn, Paříž nebo Řím?

Chcete poznat zemi, kde je historie díky vládnoucí dynastii stále tak trochu živá? Pak je pro vaše eurovíkendy Londýn to pravé. Chcete si i během eurovíkendu užít teplo jižních států, a přitom pohlédnout do starověku? Zvolte si pro svůj eurovíkend Řím. Jestli byste ale rádi prožili sami kus dobrodružství z románů Alexandra Dumase, ukáží vám eurovíkendy Paříž, jak ji skutečně neznáte.

Kdyby se vám snad prostředí Paříže nebo Říma zalíbilo, můžete si autem zajet do Itálie a Francie nebo zaletět do dalších evropských dovolenkových míst se zájezdy Neckermann CK. Vyberte si, kde chcete trávit eurovíkend, všechno ostatní už za vás zařídí cestovní kancelář. Jistě oceníte i celou řadu výhod a slev, zejména za včasnou rezervaci.

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Aljaska 2017