Festival Cyklocestování - jaro 2013

Za nedlouho tu máme opět tradiční festivaly Cyklocestování, které se uskuteční: 2.-3.2.2013 v Hradci Kralové - kino Bio Central a 9.-10.2.2013 ve Frýdku-Místku - kino Nova Scéna Vlast. Hlavním programem bude projekce legendárních cyklodobrodruhů manželů Herveových z Francie, kteří nám povypráví o neuvěřitelném, 14 let dlouhém, cykloputování, při kterém se jim narodila dcerka, se kterou pak ještě dalších 6 let cestovali na kolech.

Prostřednictvím odborníka na české cykloregiony Martina Leschingera nakoukneme do těch nejlepších míst pro cykloturistiku, pravděpodobně nejextrémnější česká cyklistka Hanka Ebertová nás zavede do Himálají, Daniel Polman nám představí ojedinělý sportovní výkon, Radomír Krupa povypráví o sólo objezdu České republiky na handbiku či Pavel Richtr nás zavede v sedle kola na Aljašku. Již nyní se můžete těšit na výbornou atmosféru ověřené tradiční akce. Neváhejte a přijeďte.

Detail programu HK: http://www.cyklocestovani.cz/festival-cyklocestovani/hradec-kralove-br-2--3-2-2013/

Detail programu FM: http://www.cyklocestovani.cz/festival-cyklocestovani/frydek-mistek-br-9--10-2-2013/

Dále jsou pro Vás připraveny soutěže, workshopy a partnerské stánky s cykloprodukty apod.

Váš team festivalu Cyklocestování
www.cyklocestovani.cz
Facebook: Cyklocestovani

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Aljaska 2017