Před odjezdem...

Cyklocestovatelé Martin Stiller a Renáta Lorišová vyrážejí na přelomu září a října na další cyklocestu. Tentokráte se jejich cílem na několik měsíců stane Austrálie. V plánu mají projet celým kontinentem ze zapádu na východ, tedy z Perthu do Sydney s tím, že pokud vše půjde dobře, plánují navíc zajížďku do nitra kontinentu k posvátné hoře Uluru, více známé pod jménem Ayers Rock.

Celá cykloexpedice je tzv. "na těžko", tedy bez jakékoli podpory. Během cesty budou Martin a Renáta testovat výrobky různých českých i zahraničních výrobců cyklo a outdoor vybavení. V rámci projektu bude zřízen zcela nový web www.cyklocestovani.cz, na kterém bude možnost aktuálně sledovat, kde se naši cyklocestovatelé právě vyskytují, jak se jim daří, co zažívají atd. Pokud se podaří dotáhnout do konce jednání s Českým rozhlasem, měly by být pravidelné živé vstupy právě do vysílání Českého rozhlasu.

Cyklocestovatelé Martin a Renáta děkují všem sponzorům, partnerům, kamarádům a dalším, kteří jakkoli přispívají ke zdárnému úspěchu celého projektu!

napříč Austrálií: plánek trasy

Tento článek je součástí seriálu Kolmo napříč Austrálií. Nezapomeňte si přečíst i další články:

Tématicky příbuzné články:

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Vaše komentáře:

[1] Milena Kohoutová (2007-09-10 23:14:37 | 90.176.24.208)
Již teď se těším na zajímavé vypravování a spoustu obrázků z cesty k protinožcům. Tak Martine a Renato: šťastnou cestu, hodně sil na 6000 km bez defektů (alespoň těch neopravitelných), krásné zážitky a setkání jen s dobrými lidmi: Ať vám vyjdou všechny plány a za cca 4 měsíce nashledanou!!!

Diashow Aljaska 2017