Největší výstava stanů v ČR začíná

Na Výstavišti v Letňanech začíná již ve čtvrtek 29. května tradiční Výstava stanů. Tato akce je ideální příležitostí pro pořízení vybavení do přírody před začátkem léta. V největší hale celého výstaviště budou k vidění a vyzkoušení téměř všechny stany dostupné na českém trhu – rodinné, turistické i expediční, doplněné spacáky a karimatkami. Souběžně s výstavou probíhá prodej nového zboží za výprodejové ceny v Outdoor-Outletu.

V této galerii je 2 obrázků. Zobraz celou galerii

Výstava je dobrou příležitostí pro ty, kteří nákupu stanu chtějí věnovat více času. Hned u vchodu na výstavu návštěvníci dostanou list s přehledem všech nabízených značek, s parametry stanů a jejich cenou. Kromě toho také obdrží katalogy samotných výrobců. Vyškolený personál má za úkol provést je tak, aby s nimi vybral nejvhodnější model a upozornil je nejen na konstrukce a materiály, ale i na různé odchylky a detaily. Největším přínosem pro návštěvníky je vidět stany v reálné velikosti a prohlédnout si je zevnitř, což obvykle v outdoorových obchodech možné není. Navíc si zákazníci za asistence prodavačů mohou stan sami postavit a sbalit a v případě spokojenosti i po zaplacení odnést. Sklad je neustále doplňován, pokud určitý model v daný okamžik chybí, je možné si jej nechat zaslat poštou.

Kromě stanů si návštěvníci mohou prohlédnout a vyzkoušet na vlastní kůži spacáky a karimatky ve spacákovém ležení. Na Výstavě platí 8% sleva na všechny výrobky. Na nové zboží v Outdoor-Outletu je sleva vyšší.

Outdoor-outlet: výprodej vybavení do přírody

V rámci Výstavy stanů připravili pořadatelé druhý ročník Outdoor-Outletu. Outdoorové vybavení je vhodné pro lidi, kteří mají rádi pohyb a chodí často do přírody. Při výrobě jsou používány střihy a materiály vyhovující podmínkám, ve kterých má vybavení sloužit. Jde o odolnost proti vodě, větru, oděru a mechanickému poškození. Ačkoliv se technologie výroby produktů každým rokem zdokonaluje, tempo vývoje již není takové jako na počátku 90. let.

Boty, bundy a další oblečení jsou už léta pohodlné a praktické a mění se spíše jejich módní vzhled. V Outdoor-Outletu se jedná o prodej nového zboží, které ale zůstalo z různých důvodů výrobcům a dovozcům na skladě. Vzhledem k tomu, že již nejde o aktuální kolekce nebo nejsou k dispozici všechny velikostní řady a barevné varianty, je toto nové a zcela funkční zboží prodáváno za výprodejové ceny. Přitom má ale klasickou dvouletou záruční lhůtu. V Outdoor-Outletu se nachází široký sortiment outdoorového vybavení, včetně dětského oblečení, trekkingové obuvi, spacáků, membránového oblečení i praktických doplňků.

Návštěva Outdoor-Outletu se rozhodně vyplatí. Tolik zajímavých kousků za tak příjemné ceny nikde jiné nenajdete. Věci na skladě je možné si na Výstavě stanů vyzkoušet a zakoupit, nebo si je objednat také přes e-shop www.Outdoor-Outlet.cz.

Historie Výstavy stanů

První Výstavy stanů odpovídaly době poloviny devadesátých let. Ve srovnání s dneškem byl výběr poměrně omezený, ale přesto již tehdy bylo důležité zákazníkovi stan ukázat postavený. Malé prostory obchodu Holan sport bohužel tuto službu zákazníkovi neumožňovaly.

Tak vznikl nápad zvaný Výstava stanů, který si svoji premiéru odbyl ve vstupní hale Fakulty architektury při ČVUT v Dejvicích. Výstavu stanů od té doby hostila menza na Strahově v Praze, ochoz strahovského stadionu a také výstaviště v Holešovicích. Poslední tři roky probíhá výstava na Výstavišti PVA v Letňanech v hale č. 1. Více o historii projektu najdete na adrese www.vystavastanu.cz.

Informace o dopravě na Výstavu stanů včetně aktuálních akcí, slev a časového harmonogramu jsou na webové stránce www.VystavaStanu.cz.

Pořadatel: HOLAN SPORT
Doprava: metro - stanice Letňany linky C, řidiči - parkoviště přímo u Výstaviště
Otevírací doba: středa – pátek 13 – 20 hod, sobota a neděle 10 – 17 hod.
Kontakt: PVA Letňany, Beranových 667, Praha 9
Tel.: 225 291 501 (během výstav), jinak 222 210 213, 775 211 739
Email: informace@vystavastanu.cz
Web: www.VystavaStanu.cz, www.Outdoor-Outlet.cz

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Aljaska 2017