Pražské setkání cestovatelů - jaro 2007

Milí cestovatelé! Pojďte načerpat aktuální informace zkušených fotografů a cestovatelů, kteří budou popisovat svoje největší zážitky z cest po celém světě. Správné informace a osobní zkušenosti získáte právě na Cestovatelském festivalu v Praze! Rádi bychom pozvali všechny příznivce cestování na již osmý Cestovatelsky festival, který se bude konat tradičně v kulturním domě Ládví v Praze 8. Celkem se bude prezentovat se svými projekcemi více než 40 cestovatelů.

Sobota a neděle ve třech sálech

V minulém roce se osvědčilo realizování programových bloků do tří sálů, které jsou tématicky rozděleny. Ve velkém sále probíhají atraktivní prezentace známých a zkušených cestovatelů, zatímco ve dvou malých sálech probíhají klubové besedy a projekce cestovatelů se zaměřením na evropské destinace a na expedice do neznámých koutů naší planety.

Odborníci na slovo vzatí

Na festivalu vystoupí i specialisté na určitá témata. Jedná se o parazitoložku MVDr. Zuzanu Čermákovou z Hradce Králové, která se zabývá prevencí před exotickými parazity a následnou terapií a dalším zajímavým hostem bude muslim Vladimír Sáňka, který absolvoval Velkou pouť do Mekky.

Známí fotografové Afriky

Ve velkém sále se letos představí i známí fotografové africké divočiny Petr Slavík a Václav Šilha. Zatímco Václav Šilha se bude věnovat migraci velkého počtu zvířat ze Serengeti do Masai Mara a my tak budeme mít možnost shlédnout velká stáda pakoňů na velkoformátovém plátně, tak Petr Slavík se bude věnovat fenomenálním gorilám v centrální Africe. Uganda je dnes jedním z posledních míst naší planety, kde lze za vysoký poplatek pozorovat gorily z bezprostřední blízkosti.

Projekce téměř z celého světa

Dalšími destinacemi, o kterých budou mnozí cestovatelé hovořit, jsou Čína, Indie, Tibet, Finsko, Kuba, Indonésie, Austrálie, Island, USA, Nepál, Grónsko, Tádžikistán, Chile, Tanzánie, Malajsie, Madagaskar, Niger, Mali, Burkina Faso, Peru, Švýcarsko, Rumunsko, Irsko, Litva, Norsko, Albánie, Slovensko, Černá hora a další …

Vyhrajte mnoho hodnotných dárků

Během odpoledních hodin jak v sobotu tak v neděli proběhne slosování anketních lístků, kde bude mít každý návštěvník možnost vyhrát zajímavé a hodnotné ceny, které věnovali partneři festivalu. Bude se jednat např. o roční předplatné několika časopisů, sportovní oblečení, outdoorové vybavení, zájezd s cestovní kanceláří, české knižní průvodce Lonely Planet či Rough Guide, autobusové jízdenky Eurolines po Evropě a další věcné ceny.

Detailní program najdete na webu: http://setkanicestovatelu.cz/index.php?art=7648

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Aljaska 2017