Vychází průvodce JOTA Rough Guide Korsika

Právě vychází třetí aktualizované vydání turistického průvodce Rough Guide z nakladatelství JOTA - Korsika. Průvodce Korsikou je nepřekonatelnou příručkou k návštěvě jednoho z nejúchvatnějších středozemních ostrovů.

Kniha obsahuje:

  • Sugestivní popisy každého města i přímořského letoviska s aktuálním doporučením nejzajímavějších míst všech cenových relací, kde se lze ubytovat, najíst a napít.
  • Praktické rady k turistickým trasám v žulových horách i zalesněných údolí ostrova.
  • Obsáhlá vylíčení všech historicky zajímavých oblastí od římských rozvalin v Alérii až po Napoleonovo rodiště Ajaccio. Barvité pojednání o korsických dějinách, slavnostech, nacionalismu i přírodě.

Součástí průvodce je 60 minutové multimediální DVD s cestopisným filmem o ostrově a Zoner Photo Studio 10 Xpress - kompletní program na úpravu digitálních fotografií - speciální verze určená hlavně pro cestovatele, kteří nejvíce ocení plně přístupnou funkci GPS support na svých cestách po světě.

Formát:132 x 197 mm
Vazba:brožovaná vazba šitá i lepená
Počet stran:360 + 24
Rok vydání:červenec 2008
Cena:498 Kč

Tyto průvodce jsou v současné době nejobsáhlejšími publikacemi svého druhu na českém trhu. Jedná se o české překlady britské řady Rough Guides, která působí na trhu více než 25 let. V Nakladatelství JOTA již vyšlo téměř 80 různých turistických průvodců/zemí a destinací, které jsou pravidelně 2 – 4 roky aktualizovány.

Další informace ráda podá:

MgA. Zuzana Slováková
PR – průvodce a cestopisy
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Škárova 16, 612 00 Brno - Královo Pole
tel.: +420 539 086 583
mob.: +420 737 259 004
slovakova@jota.cz
http://www.jota.cz/

Tématicky příbuzné články:

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Aljaska 2017