Vychází průvodce JOTA Rough Guide Kostarika

Kostarika je zemí, kam míří zájezdy spousty cestovních kanceláří i kroky baťůžkářů, kteří se rozhodli prozkoumat krásy Střední Ameriky na vlastní pěst. Přestože je od nás tato země značně vzdálená, průvodce nabízí řadu leteckých spojů v Prahy nebo z Vídně.

Turisté libující si v poznávací zájezdech zůstanou hned po příletu v hlavním městě San José, aby si vychutnali atmosféru a prohlédli muzea, galerie, divadla či navštívili skvělou zoologickou zahradu. Ti, kdo se rozhodnou dovolenou prolenošit, zamíří na báječné pláže u Tichého oceánu nebo u Karibského moře. Polehávání na nádherném zlatém písku si mohou zpestřit krátkými, ale i několikadenními výlety k sopkám, případně organizovaným zájezdem na místa, kde kožatky velké v určitém období kladou vejce. Je to rarita, která láká odborníky i obyčejné turisty.

Průvodce je podle oblastí rozdělen do kapitol, v nichž najdete přehlednou nabídku ubytování i stravování. Na své si přijde každý. Na seznamu jsou luxusní hotely i ubytovny se společnými ložnicemi pro baťůžkáře, kteří mají hluboko do kapsy. V noci pak všichni mohou vyrazit za zábavou a protancovat se k ránu v rytmu salsy nebo reggae v podnicích, jejichž výčet je rovněž nepřeberný.

V průvodci samozřejmě nechybí spousta podrobných map, barevné fotografie i tipy na túry a výlety.

Součástí průvodce je multimediální DVD s cestopisným filmem o konkrétní zemi a Zoner Photo Studio 10 Xpress – kompletní program na úpravu digitálních fotografií – speciální verze určená hlavně pro cestovatele, kteří nejvíce ocení plně přístupnou funkci GPS support na svých cestách po světě.

Formát: 132×197 mm
Vazba: brožovaná vazba šitá i lepená
Počet stran: 432 + 40 stran
Rok vydání: únor 2009
Cena: 688 Kč

Bonusy zdarma

Součástí průvodce nakladatelství JOTA je 60 minutové multimediální DVD s cestopisným filmem o konkrétní zemi. Od února 2007 je součástí všech turistických průvodců JOTA Rough Guides Zoner Photo Studio 11 Xpress. Jedná se o kompletní program na úpravu digitálních fotografií – speciální verzi určenou hlavně pro cestovatele, kteří nejvíce ocení plně přístupnou funkci GPS support na svých cestách po světě.

Obecné informace k turistickým průvodcům Rough Guides

Tyto průvodce jsou v současné době nejobsáhlejšími publikacemi svého druhu na českém trhu. Jedná se o české překlady britské řady Rough Guides, která působí na trhu více než 25 let. V Nakladatelství JOTA již vyšlo téměř 80 různých turistických průvodců/zemí a destinací, které jsou pravidelně 2 – 4 roky aktualizovány.

Každý průvodce obsahuje:

  • základní a praktické informace /doprava, víza, pojištění, jídlo a pití, média, nákupy, sport, práce, kultura, co vzít sebou, zajímavá místa
  • popis pamětihodností
  • odborné informace o přírodě, historii a kultuře
  • popisy měst, místopisné řazení oblastí
  • barevné fotografie zajímavých míst a památek
  • užitečné rady, které může poskytnout pouze domorodec
  • desítky spolehlivých map
  • souvislosti

Připravujeme vydání těchto průvodců

  • POBALTÍ – aktualizované vydání
  • RUMUNSKO – aktualizované vydání

Další informace ráda podá:

Mgr. Alžběta Nagyová
PR – průvodce a cestopisy
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Škárova 16, 612 00 Brno
Tel.: +420 539 086 594
Mob.: +420 733 534 143
nagyova@jota.cz
http://www.jota.cz

Tématicky příbuzné články:

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Aljaska 2017