Vychází průvodce JOTA Rough Guide Londýn

21. června 2007 vyšlo druhé vydání turistického průvodce Rough Guide Londýn. Průvodce Londýnem řady Rough Guides je aktuální příručkou, představující toto město jeho návštěvníkům zcela jedinečným způsobem. Najdete v něm živé popisy všech pamětihodností a atrakcí od Národní galerie až po Windsor.

Jota Rough Guide Londýn 2007: obálka knižního průvodce

Nechybí hodnocení hotelů, restaurací a kaváren všech cenových kategorií, rozsáhlý přehled nejlepších londýnských obchodů, sportovišť či míst atraktivních pro děti ani zasvěcený výčet hudebních, uměleckých a divadelních událostí a festivalů v hlavním městě. Nezbytnou součástí průvodce jsou mapy Londýna a podzemní dráhy a řada barevných fotografií.

Autoři:Andrews R., Brown J., Lee P., Humphreys R.
Formát:132 x 197 mm
Vazba:brožovaná vazba šitá i lepená
Počet stran:168 + 12
Rok vydání:2007
Cena:258 Kč

Bonusy zdarma

Součástí většiny průvodců našeho nakladatelství je 60 minutové multimediální DVD s cestopisným filmem o konkrétní zemi.

Od 14. února 2007 je součástí všech turistických průvodců Rough Guides Zoner Photo Studio 9 Xpress. Jedná se o kompletní program na úpravu fotografií - speciální verzi určenou hlavně pro cestovatele, kteří nejvíce ocení plně přístupnou funkci GPS support na svých cestách po světě.

Ocenění řady turistických průvodců JOTA

Průvodce Rough Guides získaly prestižní ocenění udělované společnostmi BAA a Expedia. Řada turistických průvodců Nakladatelství JOTA byla oceněna v soutěži TOURMAP 2006. Oceněno titulem nejlepší turistické průvodce na GOKAMERA.

Nedávno vyšlo

  • Thajsko + DVD - Průvodce přináší kvalitní a cenné rady pro odvážné cestovatele - od raftingu na divoké vodě k cestování severními oblastmi země až po potápění v hlubinách Andamánského moře a Thajského zálivu. Nechybí v něm průřez historií a kulturou. Dozvíte se mnohé o ruinách starobylých khmerských klášterů, moderních buddhistických chrámech i o odlehlých a zapadlých vesničkách domorodého obyvatelstva.
  • Řecko + DVD - Zemí s více jak stovkou obydlených ostrovů a územím, které se táhne od Egejského moře na jihu až k hranicím balkánských zemí, můžete cestovat celé měsíce. Historická sídla stará až čtyři tisícovky let dodnes lákají milovníky historie k objevování dávných legend a oplývají tajemstvím. Členité pobřeží Řecka s nesčetnými plážemi je dlouhé jako pobřeží Francie a mezi mnoha ostrovy najdete idylická místa, kam loď zajíždí jen dvakrát denně, i kosmopolitní letoviska typická pro středomořský turistický průmysl.
  • Jižní Afrika + DVD - Průvodce Jižní Afrika, Lesotho a Svazijsko nabízí cestovatelům podrobný průřez touto atraktivní krajinou. Je rozdělen podle destinací a čtenáři se rychle zorientují také díky celé řadě map. Každá kapitola poskytuje krátký vhled do historie oblasti, dále následuje popis krajiny s vyčerpávajícími seznamy ubytovacích zařízení, restaurací, klubů a dalších možností kulturního i sportovního vyžití. Zde jsou uvedeny aktuální otvírací doby i ceny (v randech — místní měna).

Připravujeme vydání průvodců

  • UKRAJINA - druhé, aktualizované vydání
  • USA ZÁPAD - druhé, aktualizované vydání
  • BULHARSKO - druhé, aktualizované vydání

Další informace ráda podá:

MgA. Zuzana Slováková
PR – průvodce a cestopisy
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Křenová 19, 602 00 Brno
Tel.: +420 537 014 213
Mob.: +420 777 227 434
slovakova@jota.cz
http://www.jota.cz/

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Aljaska 2017