Vychází průvodce JOTA Rough Guide Sardinie

Průvodce britské řady ROUGH GUIDES Sardinie je nepostradatelnou příručkou při poznávání jednoho z nejúchvatnějších středomořských ostrovů - Sardínie.

Kniha obsahuje výčet všech významných památek od prehistorických pevnostních staveb - nuraghů, jež zde zanechal původní sardinský národ, přes připomenutí španělské nadvlády v historickém centru Alghera až po pamětihodnosti živého hlavního města Cagliari. Součástí je také aktuální přehled nejlepších míst pro stravování, pití, zábavu a ubytování pro každý rozpočet, kvalifikované tipy pro výpravy různými částmi ostrova, včetně drsného jižního pobřeží i horských oblastí, zevrubný přehled sardinské historie, kultury a festivalů, konaných na tomto malebném ostrově a hlavně přehledné mapy a orientační plány oblasti.

Součástí průvodce je 60 minutové multimediální DVD s cestopisným filmem o zemi. Od února 2007 je součástí všech turistických průvodců JOTA Rough Guides Zoner Photo Studio 10 Xpress. Jedná se o kompletní program na úpravu digitálních fotografií - speciální verzi určenou hlavně pro cestovatele, kteří nejvíce ocení plně přístupnou funkci GPS support na svých cestách po světě.

Turistické průvodce nakladatelství JOTA jsou v současné době nejobsáhlejšími publikacemi svého druhu na českém trhu. Jedná se o české překlady britské řady Rough Guides, která působí na trhu více než 25 let. V Nakladatelství JOTA již vyšlo téměř 80 různých turistických průvodců/zemí a destinací, které jsou pravidelně 2 – 4 roky aktualizovány.

Další informace ráda podá:

MgA. Zuzana Slováková
PR – průvodce a cestopisy
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Škárova 16, 612 00 Brno - Královo Pole
tel.: +420 539 086 583
mob.: +420 737 259 004
slovakova@jota.cz
http://www.jota.cz/

Tématicky příbuzné články:

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Aljaska 2017