Vzhůru do karibského ráje

Karibik skrývá mnoho klenotů pro vášnivé rekreanty a cestovatele po celém světě. Okouzlující karibské ostrovy rozhodně dokáží v člověku probudit ztracenou energii. Toužíte utéct od každodenního stresu a zažít nezapomenutelnou dovolenou v křišťálovém moři daleko od domova? Pak je pro vás Dominikánská republika tou pravou volbou.

Víte, proč je zrovna Dominikánská republika mezi Evropany tak oblíbená?

  • Zima v Evropě bývá tuhá. Není divu, že většina z nás kliká do vyhledávačů super last minute, aby utekla před nehostinným počasím. Dominikánská republika last minute je ideální volbou pro odpočinek od evropského podnebí. Ostrova si nejvíc užijete od října do května.
  • Ostrovní podnebí je lákadlem, které nemá konkurenci. Co je ale ještě lepší – dlouhé bílé pláže a křišťálová voda. Dominikánská republika je místem, kde rozhodně nic z toho postrádat nebudete.
  • Největší počet turistů přijíždí v únoru. Proč právě v únoru? V tomto období totiž připlouvají k poloostrovu Samana velryby, což je zážitek, na který se nezapomíná. Můžete sledovat 20 metrů dlouhého skákajícího samce a malé velryby, které se plaví téměř u hladiny. I super last minute vám může nabídnout něco, co běžně nezažijete. V Dominikánské republice brzy poznáte, co je to zázrak přírody.
  • Jako turista můžete zůstat na hotelu u baru anebo vyzkoušet netradiční výlety. Za historií se vydejte do koloniální zóny v hlavním městě a za typickým obydlím z plechu a dřeva do horských vesniček. Chcete ochutnat místní rum? Vydejte se na plavbu lodí, navštivte plantáže s cukrovou třtinou. Dominikánská republika je ostrovem nesčetných možností, jak se pobavit a odnést si zajímavé zážitky.

komentáře...

Máte k tématu co říci? Je něco jinak? Chcete něco doplnit? Dejte nám prosím vědět!

Před odesláním vašeho komentáře si prosím přečtěte pravidla pro psaní příspěvků. Dále prosím, nepoužívejte HTML formátování, nebude zohledněno!

přidat komentář

Diashow Kuba