Čtení - články v kategorii PR/promo

Celkem bylo nalezeno 110 článků. Zobrazeny jsou články 1 - 15.

Cestovatelský festival Kolem světa - zima 2016Cestovatelský festival Kolem světa - zima 2016 - Zážitky z dalekých cest jsou k nezaplacení. Když pak k tomu přidáte zkušenosti a rady od cestovatelů, průvodců a fotografů je to pro každého ta nejlepší výbava na cesty. Tu můžete získat na již 15. ročníku cestovatelského festivalu Kolem Světa, který se bude konat 4.-6. listopadu 2016 v Brně a 3.-4. prosince 2016 v Praze.

Diashow: Americký severozápadDiashow: Americký severozápad - Americký severozápad, přesněji stát Washington, představuje ve své nejnovější diashow letos na podzim cestovatel a fotograf Martin Loew. Při multimediálních živě komentovaných projekcích vypráví Loew poutavý příběh velké cesty plný úžasných fotografií i zážitků z nádherného severozápadního koutu USA.

Diashow: Kamčatka - poloostrov sopekDiashow: Kamčatka - poloostrov sopek - Nejnovější diashow „Kamčatka – poloostrov sopek“ uvádí na svém letošním jarním turné cestovatel a fotograf Martin Loew. Během multimediálních živě komentovaných projekcí vypráví Loew v 21 městech ČR svůj dobrodružný příběh plný krásných fotografií i nevšedních zážitků.

Nejzajímavější místa Austrálie: Která jsou nejnavštěvovanější a co na nich můžeme dělat při dovolené?Nejzajímavější místa Austrálie: Která jsou nejnavštěvovanější a co na nich můžeme dělat při dovolené? - Chovají se svérázně a podivně przní angličtinu, říká se o Australanech. Ať už je to jakkoliv, musíme přiznat, že celá jejich země je úchvatná – od pohlednicové scenérie na moři u sydneyské opery až na západ k Shark Bay s kosatkami. Největší korálový útes na světě, legendární tajemný monolit – kterými dalšími zajímavými místy se Austrálie může pochlubit?

Diashow: Madeira - ráj v Atlantiku - Nejnovější diashow „Madeira – ráj v Atlantiku“ uvádí ve svém letošním jarním turné cestovatel a fotograf Martin Loew. Během multimediálních živě komentovaných projekcí vypráví Loew ve 22 městech ČR svůj poutavý příběh plný krásných fotografií i nevšedních zážitků.

Diashow: Mongolsko 2014Diashow: Mongolsko 2014 - Do nekonečných stepí Mongolska zve diváky cestovatel a fotograf Martin Loew během svého letošního podzimního diashow turné. Při multimediálních živě komentovaných projekcích vypráví Loew poutavý příběh dobrodružné cesty plný úžasných fotografií i skutečně nevšedních zážitků z putování po nejméně obydlené zemi světa.

Chytré cestovní pojištění - K cestování patří i správné pojištění, protože nebezpečí číhá na každém kroku. Díky cestovnímu pojištění můžete alespoň po finanční stránce zmírnit následky úrazů, nehod, krádeží a mnohých jiných událostí. Současná doba vám dává možnost si sjednat pojistné i velice rychle, jednoduše a dokonce levně. V podstatě stačí mít internetové připojení a zde si najdete nejen nejlevnějšího poskytovatele cestovního pojištění, ale naleznete i různé bonusy, akce a výhody pro sjednání.

Diashow: Západ USADiashow: Západ USA - Západ USA - stát Oregon - je tématem letošního jarního diashow turné cestovatele Martina Loewa. Během multimediálních živě komentovaných projekcí bude Loew ve 24 městech ČR vyprávět svůj poutavý příběh dobrodružné cesty plný úžasných fotografií i nevšedních zážitků.

Greece-tours.cz – překrásná dovolená v ŘeckuGreece-tours.cz – překrásná dovolená v Řecku - Rozhodli jste se strávit letošní dovolenou v Řecku? Lépe jste si snad ani vybrat nemohli. Právě Řecko je totiž destinací, které snoubí mnoha tisíciletou kulturní tradici s překrásnou přírodou a mnoha možnostmi příjemného odpočinku. Dovolená Řecko s cestovní kanceláří Greece Tours navíc skýtá možnost výběru z obrovského množství lokalit, jedna zajímavější než druhá. Poznávejte Řecko s námi – zažijete dovolenou, na kterou budete léta vzpomínat!

Diashow MadagaskarDiashow Madagaskar - Ostrov Madagaskar je tématem letošního jarního turné cestovatele Martina Loewa. Během celovečerních živě komentovaných projekcí představí Loew v 22 městech ČR svou nejnovější digitální diashow. V té vypráví poutavý příběh dobrodružné cesty plný úžasných fotografií i veselých zážitků z ostrova lemurů, chameleonů i věkovitých baobabů.

Festival Cyklocestování - jaro 2013Festival Cyklocestování - jaro 2013 - Za nedlouho tu máme opět tradiční festivaly Cyklocestování, které se uskuteční: 2.-3.2.2013 v Hradci Kralové - kino Bio Central a 9.-10.2.2013 ve Frýdku-Místku - kino Nova Scéna Vlast. Hlavním programem bude projekce legendárních cyklodobrodruhů manželů Herveových z Francie, kteří nám povypráví o neuvěřitelném, 14 let dlouhém, cykloputování, při kterém se jim narodila dcerka, se kterou pak ještě dalších 6 let cestovali na kolech.

Veturo.cz – pohodlné cestování pro všechny - Cestujete rádi? Trávíte spoustu času na služebních cestách doma i v zahraničí? Potom jistě potřebujete prvotřídní cestovní kufry a další zavazadla. I během přesunu mezi jednotlivými destinacemi se totiž díky nim budete cítit maximálně komfortně. Pokud sháníte cestovní kufry, tašky přes rameno, kosmetické kufříky, batohy nebo brašny na notebook a další zavazadla, to vše na jednom místě a za super ceny, navštivte nás na Veturo.cz.

Diashow Kalifornie - Zlatý stát USADiashow Kalifornie - Zlatý stát USA - Do „zlatého státu USA“ - do Kalifornie – zavede diváky svého letošního podzimního turné cestovatel a fotograf Martin Loew. Ve zcela nově zpracované digitální diashow přiblíží nejen známá americká velkoměsta, ale také národní parky, hory i pouště. Svůj dobrodružný příběh plný nevšedních zážitků vypráví Martin Loew v živém a poutavém komentáři a dokresluje jej ukázkami autentických zvuků i krásné hudby.

Polsko – neobjevená krása - Proč cestovat do dalekých končin, když těsně za hranicemi na vás čeká ráj všech cestovatelů? Polsko je zemí plnou přírodního a kulturního bohatství. Zemí, kde se na každém kroku setkáte s historií, ale přesto se zde cítíte velmi příjemně.

Do Egypta i Řecka míří po roce zase statisíce turistůDo Egypta i Řecka míří po roce zase statisíce turistů - Egypt se po loňské slabší sezóně chystá na rekordní příliv turistů. Dovolená last minute do Egypta?. Místní letoviska dlouho okupovala přední příčky v žebříčcích nejnavštěvovanějších turistických destinací. Pak ale nespokojení Egypťané začali svoji vlast okupovat a turisté odjeli. Loni přijelo do státu, kde se psala historie starověkých civilizací, o třetinu méně turistů než v minulých letech. Politická situace se ale uklidnila a letos se návštěvníci vrací. A to ve velkém.

Zobraz další stránky:   1 - 15    16 - 30    31 - 45    46 - 60    61 - 75    76 - 90    91 - 105    106 - 120  

Diashow Aljaska 2017