Čtení - články v kategorii PR/promo

Celkem bylo nalezeno 110 článků. Zobrazeny jsou články 61 - 75.

Nová nadílka turistických průvodců Rough Guide: Vietnam, Mallorca a Menorca, MexikoNová nadílka turistických průvodců Rough Guide: Vietnam, Mallorca a Menorca, Mexiko - Jen málo zemí se za tak krátkou dobu změnilo tolik jako Vietnam. Pouhých třicet let po hrůzné válce se Spojenými státy plné neuvěřitelného násilí a pustošení krajiny je Vietnam opět rychle se rozvíjející zemí a zdejší lidé plni optimismu hledí do budoucna, aniž by se nechali nadměrně týrat vzpomínkami na krvavou lázeň, která poznamenala osudy zdejších rodin.

Diashow turné - Kalifornie 2008Diashow turné - Kalifornie 2008 - Do Kalifornie zavede diváky svého letošního jarního diashow turné cestovatel a fotograf Martin Loew. Během večera plného barevných diapozitivů slibuje Martin Loew přiblížit nejen známá americká velkoměsta, ale také národní parky, hory i pouště.

Setkání cestovatelů - jaro 2008Setkání cestovatelů - jaro 2008 - Srdečně zveme širokou veřejnost na jubilejní 10. cestovatelský festival v Praze, který se uskuteční ve dnech 15.-16. března 2008 v Praze 8 v kulturním domě Ládví. Nedílnou součástí festivalu je miniveletrh s cestovatelskou tématikou a tradiční slosování anketních lístků s možností vyhrát hodnotné dárky – knižní průvodce, outdoorové vybavení, autobusové jízdenky po Evropě, zájezdy s cestovní kanceláří, předplatné cestovatelských časopisů a další atraktivní ceny.

Cestovatelský žebříček aneb kolik zemí jste navštívili? - Počítáte si, kolik zemí jste navštívili? Já tedy ano. Jak jsem zjistil v cestovatelských diskusích, do kterých jsem se několikrát zapojil, jsou na to různé názory. Jedni si nadšeně počítají žebříčky a jednotlivé země, druzí touto statistikou pohrdají řkouce, že pravý cestovatel se nepozná podle „počtu položek na seznamu“.

Vychází průvodce JOTA Rough Guide ChorvatskoVychází průvodce JOTA Rough Guide Chorvatsko - Díky svému dlouhému, výrazně členitému pobřeží a více než tisícovce ostrovů je Chorvatsko jedním z nejvyhledávanějších cílů všech, kdo touží po dovolené na sluncem zalitých plážích u průzračně čistého moře. Chorvatsko ale nabízí množství dalších zážitků. Najdete zde divoce vyhlížející horské štíty, ostrůvky hustě porostlé lesy, mokřiny plné ptáků a mnoho dalších pozoruhodných míst.

Jaký byl podzimní Cestovatelský festival v PrazeJaký byl podzimní Cestovatelský festival v Praze - V Praze v kulturním domě Ládví se ve dnech 10.-11. listopadu 2007 konal již 9. Cestovatelský festival. Více než 40 předních českých cestovatelů a fotografů vystoupilo v širokém programu festivalu, který se konal paralelně ve třech tématicky rozdělených sálech. Ve velkém sále s kapacitou 500 míst k sezení a dalších 200 míst k stání probíhaly projekce z exotických krajin a další dva malé sály byly tématicky zaměřeny na Evropu a na expedice.

Horování 2007 - V sobotu 24. listopadu proběhne v Domě kultury Šumperk tradiční Horování - setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů i přírody.

Diashow turné HavajDiashow turné Havaj - Cestovatel a fotograf Martin Loew opět připravil další ze svých celovečerních diashow, se kterou se na přelomu letošního podzimu a zimy rozjíždí na turné po českých i moravských městech. Tentokrát divákům přiblíží daleké a exotické souostroví – tropickou Havaj. Během večera plného barevných diapozitivů uvidíme nejen palmové pláže a azurové moře, ale také hory, tropické pralesy i aktivní sopky.

Přijďte na cestovatelský festivalPřijďte na cestovatelský festival - Přichází podzim a s ním i divácky oblíbená prezentace českých cestovatelů. Kulturní dům Ládví Vás již tradičně zve do svých prostor, kde se během soboty a neděle 10.-11. listopadu 2007 odehraje Cestovatelský festival, který je největším setkáním cestovatelů v České republice. Jedná se o rozmanitou sérii přednášek, cestopisných filmů a živě komentovaných projekcí téměř z celého světa. Všechny přítomné návštěvníky, přednášející i samotné organizátory festivalu spojuje nezkrotná touha cestovat a poznávat cizí kultury.

Vychází průvodce JOTA Rough Guide FloridaVychází průvodce JOTA Rough Guide Florida - Díky cenově výhodným zájezdům a spoustě fotografií s opálenými lidmi a Mickey Mousem, které neustále plní stránky katalogů cestovních kanceláří, je jisté, že o podobě Floridy má představu snad každý, ačkoliv tento obraz je jen zřídkakdy přesný či úplný

Rytmy Afriky 07Rytmy Afriky 07 - Festival RYTMY AFRIKY opět po roce představí skupiny hrající si s africkými rytmy a současně upozorní na některé z možností smysluplné pomoci Africe. Na letošním ročníku vystoupí Laboratoire Dubois (Berlín), Tiditade + Mohamed Bangoura (Guinea), Tubabu, Kurangbé, Pararingapatam, Camara.

Vychází průvodce JOTA Rough Guide Dominikánská republika a JordánskoVychází průvodce JOTA Rough Guide Dominikánská republika a Jordánsko - Právě vyšly turistické průvodce ROUGH GUIDES Nakladatelství Jota Dominikánská republika a Jordánsko. Oba průvodce jsou novinky, které ještě v českém jazyce nevyšly.

Slideshow Awards 2007Slideshow Awards 2007 - Už jen dva týdny můžete zasílat své příspěvky do divácké soutěže Slideshow Awards 2007.

Vychází průvodce JOTA Rough Guide ChileVychází průvodce JOTA Rough Guide Chile - Chile tvoří dlouhý úzký pás země přilepený k samému okraji jihoamerického kontinentu. Když se na ni podíváte do zeměpisného atlasu, na první pohled vás zaujme svým zcela výstředním až fantaskním tvarem. Je to rozvinutá, relativně prosperující země, jež se navíc - pokud pomineme nechvalně známou epizodu vlády Pinochetova vojenského režimu - pyšní dlouhou tradicí politické kultury a stability. Bezpochyby je to také jedno z nejbezpečnějších a nejklidnějších míst celého jihoamerického kontinentu.

Vychází průvodce JOTA Rough Guide Západ USAVychází průvodce JOTA Rough Guide Západ USA - Odborně pojatá kniha, ve které se jednoduchou formou dozvíte mnoho o přírodě, historii a kultuře. Nabízí neocenitelné rady především pro ty, kteří se do Ameriky vydávají na vlastní pěst.

Zobraz další stránky:   1 - 15    16 - 30    31 - 45    46 - 60    61 - 75    76 - 90    91 - 105    106 - 120  

Diashow Aljaska 2017