Čtení - články v kategorii PR/promo

Celkem bylo nalezeno 110 článků. Zobrazeny jsou články 76 - 90.

Vychází průvodce JOTA Rough Guide UkrajinaVychází průvodce JOTA Rough Guide Ukrajina - Ukrajina, stát ve východní Evropě u Černébo a Azovského moře, procházela poměrně pestrým vývojem, dnes je ovšem cílem řady turistů.

Vychází průvodce JOTA Rough Guide Řecké ostrovyVychází průvodce JOTA Rough Guide Řecké ostrovy - Po průvodci Řecko vycházejí v Nakladatelství JOTA také Řecké ostrovy. Jde o výběr dnes velmi populárních a hojně navštěvovaných řeckých ostrovů, s podrobným popisem možností ubytování, stravování, kulturních i sportovních aktivit.

Vychází průvodce JOTA Rough Guide AlbánieVychází průvodce JOTA Rough Guide Albánie - Druhé vydání turistického průvodce Albánií je nepostradatelným pomocníkem při cestách po jedné z nejkouzelnějších, a přitom turisticky neprobádaných zemí Balkánu.

Kolmo napříč Austrálií: Před odjezdem... - Cyklocestovatelé Martin Stiller a Renáta Lorišová vyrážejí na přelomu září a října na další cyklocestu. Tentokráte se jejich cílem na několik měsíců stane Austrálie. V plánu mají projet celým kontinentem ze zapádu na východ, tedy z Perthu do Sydney s tím, že pokud vše půjde dobře, plánují navíc zajížďku do nitra kontinentu k posvátné hoře Uluru, více známé pod jménem Ayers Rock.

Vychází průvodce JOTA Rough Guide BulharskoVychází průvodce JOTA Rough Guide Bulharsko - Nakladatelství Jota vydává druhé aktualizované vydání turistického průvodce Rough Guide Bulharsko, tentokrát s bonusy ve formě DVD a grafickým programem Photo Studio 9.

Vychází průvodce JOTA Rough Guide LondýnVychází průvodce JOTA Rough Guide Londýn - 21. června 2007 vyšlo druhé vydání turistického průvodce Rough Guide Londýn. Průvodce Londýnem řady Rough Guides je aktuální příručkou, představující toto město jeho návštěvníkům zcela jedinečným způsobem. Najdete v něm živé popisy všech pamětihodností a atrakcí od Národní galerie až po Windsor.

Vychází průvodce JOTA Rough Guide ThajskoVychází průvodce JOTA Rough Guide Thajsko - Průvodce Thajskem edice Rough Guides je nejucelenější a nejdostupnější průvodce po této fascinující zemi. Najdete v něm nejaktuálnější informace z Bangkoku, ze všech oblastních sídel a nejvybranějších, nejnavštěvovanějších a nejkrásnějších pláží a ostrovů.

Fotosoutěž: Domov objektivem cestovatelů - Rádi fotografujete, nejen na svých cestách, ale i na toulkách po České republice? Právě pro Vás jsme připravili fotosoutěž „Domov objektivem cestovatelů“. Tématem soutěž jsou památky a příroda české a slovenské republiky. Pro účast v soutěži je potřeba zaslat snímek včetně vložených popisků a geografických souřadnic. Kromě radosti ze hry, vítězství a atraktivních cen se můžete účastí v soutěži zviditelnit. Velké finále soutěže bude vyhlášeno v průběhu Invexu na stánku hlavního partnera soutěže, brněnské firmy ZONER software. A z vítězných fotografií bude uspořádána putovní výstava.

Velká letní cestovatelská soutěž s průvodci JOTA Rough GuidesVelká letní cestovatelská soutěž s průvodci JOTA Rough Guides - Od 1. června do 30. září 2007 pro Vás nakladatelství JOTA připravilo soutěž o hodnotné ceny. Zakupte si průvodce Jota Rough Guide a soutěžte o ceny v celkové hodnotě 40000 Kč!

Afrika na dotek - Občanské sdružení Kwa Afrika, Konzervatoř Jana Deyla a Škola Jaroslava Ježka připravují kulturní akci Afrika na dotek, která je určena pro koukače i nekoukače!

Pozvánka: výstava fotografií Cuba Libre - Nakladatelství JOTA si Vás dovoluje pozvat na výstavu fotografií z kubánských dobrodružství autorů cestovatelského bestselleru CUBA LIBRE Petra Horkého, Miroslava Náplavy a Marcela Nekvindy, která bude probíhat ve dnech 28.5. – 30.6.2007 v Domě pánů z Lipé na náměstí Svobody 17 v Brně.

Úspěch průvodce Albánií nakladatelství JOTA - Průvodce Albánií z nakladatelství JOTA se dostalo na shortlist v prestižní Mezinárodní soutěžní přehlídce map a průvodců určených pro účastníky cestovního ruchu Tourmap 2007

Vychází průvodce JOTA Rough Guide ŘeckoVychází průvodce JOTA Rough Guide Řecko - Řecko - země s více jak stovkou obydlených ostrovů a územím, které se táhne od Egejského moře na jihu až k hranicím balkánských zemí. Řeckem můžete cestovat celé měsíce. Historická sídla stará až čtyři tisícovky let dodnes lákají milovníky historie k objevování dávných legend a oplývají tajemstvím. Členité pobřeží Řecka s nesčetnými plážemi je dlouhé jako pobřeží Francie a mezi mnoha ostrovy najdete idylická místa, kam loď zajíždí jen dvakrát denně, i kosmopolitní letoviska typická pro středomořský turistický průmysl.

Diashow turné „Anglie 2007“ - Dosud nejrozsáhlejší prezentaci Anglie v ČR uvádí v 13 městech cestovatel Martin Loew v únoru až dubnu 2007.

Pražské setkání cestovatelů - jaro 2007 - Milí cestovatelé! Pojďte načerpat aktuální informace zkušených fotografů a cestovatelů, kteří budou popisovat svoje největší zážitky z cest po celém světě. Správné informace a osobní zkušenosti získáte právě na Cestovatelském festivalu v Praze! Rádi bychom pozvali všechny příznivce cestování na již osmý Cestovatelsky festival, který se bude konat tradičně v kulturním domě Ládví v Praze 8. Celkem se bude prezentovat se svými projekcemi více než 40 cestovatelů.

Zobraz další stránky:   1 - 15    16 - 30    31 - 45    46 - 60    61 - 75    76 - 90    91 - 105    106 - 120  

Diashow Aljaska 2017