Čtení - články v kategorii PR/promo

Celkem bylo nalezeno 110 článků. Zobrazeny jsou články 91 - 105.

Horobál 2007 - Frenštát pod Radhoštěm - Zveme Vás na 14. ročník celostátního srazu příznivců cestování. Uskuteční se opět přehlídka videofilmů a cestovatelských besed z celé řady expedic a zájezdů. Účast na Horobále 2007 je možno kombinovat s individuální turistikou a lyžováním v Beskydech (Pustevny, Radhošť, Javorník, Soláň).

Vánoční dárek s chutí dálek - Nevíte, čím možná potěšíte své cestovatelské přátele? Máme pro vás jeden tip na Vánoce...

Diashow turné „Patagonie“ - Cestovatel a fotograf Martin Loew v listopadu otevírá své další diashow turné po mnoha českých městech. Tentokrát se bude věnovat Patagonii – nejjižnějšímu cípu jihoamerického kontinentu.

Rytmy Afriky 06 - Jednodenní festival africké hudby a tance prezentuje nejlepší a nejzajímavější domácí hudební projekty věnující se hlavně západoafrické hudbě. Součástí programu jsou také zahraniční hosté. V roce 2005 to byla berlínská dívčí skupina Percussonia, která přijede pro velký úspěch zase. Jako exkluzivní host skupiny Tiditade letos vystoupí Mohamed Bangoura, slavný hráč na djembe původem z Guinei v západní Africe. Poprvé se festival uskutečnil v říjnu 2005 v klubu Mecca, letní odlehčená verze pod širým nebem se konala v srpnu 2006 na Střeleckém ostrově.

Šumperské HOROVÁNÍ - Horolezci, cestovatelé, nadšení turisté a milovníci adrenalinových sportů a přírody se sejdou v sobotu 23. listopadu v Domě kultury Šumperk na tradičním Horování. Návštěvníci se mohou těšit na Petra Piechowicze, který představí svoji cestu v Peru, Radka Jaroše s Kangchenjunga a jinými zeměmi a Josefa Morávka a jeho poznatky z Nepálu. Téměř přímo z expedice dorazí na Horování ještě jeden známý horolezec, kterého prozatím organizátoři nechávají v utajení.

Pozvánka na festival Cyklocestování - Vyrážíte-li na své cesty po Čechách, Evropě či světě na kole, tak byste neměli chybět 2.12. ve Frýdku-Místku. Uskuteční se tam první ročník cyklo-cestovatelského festivalu Cyklocestování. Ten bude pravděpodobně první specializovanou přehlídkou cestopisných besed a promítání o cyklocestování a cykloturistice v České republice. Na programu jsou besedy a promítání těch nejznámějších českých a moravských cyklocestovatelů (viz níže), ale také zajímavý doprovodný program.

Pražské setkání cestovatelů - Festival je příležitostí pro širokou veřejnost se zájmem o cestování shlédnout nejzajímavější reportáže z celého světa doprovázené osobními zkušenostmi českých cestovatelů. Komponované pořady jsou doprovázeny diapozitivy a emotivní hudbou. Festivalový program se rozšiřuje do tří sálů a koná se tradičně v KD Ládví v Praze 8. Projekce jsou doprovázeny diapozitivy a emotivní hudbou. Novinkou tohoto ročníku bude soutěž o nejpoutavější krátkometrážní projekci „SLIDESHOW AWARDS 2006“. Vítěze určí sami návštěvníci festivalu.

Pozvánka na mezinárodní filmový festival Divoká Orlice - Štáb festivalu si Vás dovoluje pozvat na zcela unikátní kolekci filmů a audiovizuálních programů, kterou jsme posbírali také díky magazínu Hydro. Třetí ročník festivalu bude oficiálně zahájen v pátek dne 13.10. 2006 v Kostelci nad Orlicí v kině Rabštejn v 19 hodin, následovat bude rozsáhlá projekce. Následující den bude zahájen dopoledním doprovodným programem – závod kánoí o atraktivní ceny (whisky orig. a sudy piva). V 16 hodin odpoledne začne maratón filmů, programů a besed.

MFOF 2006 – Mezinárodní Festival Outdoorových Filmů - Dovolujeme si vás pozvat na Mezinárodní Festival Outdoorových Filmů, který pořádá CK Turistika a Hory. Festival navštíví 17 měst v České Republice a během několika dnů budete moci shlédnout 61 pořadů s outdoorovou tématikou.

Diashow turné Irsko 2006 - Výpravnou diashow věnovanou smaragdovému ostrovu - Irsku - uvádí postupně v deseti českých městech cestovatel a fotograf Martin Loew. Jeho celovečerní program je atraktivně komponován pásmem barevných diapozitivů a emotivně laděnými hudebně obrazovými pasážemi. Právě ty přinášejí divákům onu krásně autentickou náladu Irska. Celým večerem pak provází cestovatelovo poutavé a zajímavé vyprávění. Můžeme se tak alespoň na jeden večer přenést na ostrov mystických keltských křížů, tajemných klášterů a hradů, zelených pastvin a divokých mořských útesů.

Mezipřistání - cestovatelsko-kulturní festival - Rádi bychom vás pozvali na první ročník cestovatelsko-kulturního festivalu "Mezipřistání", který se bude konat 21.-22.5.2005 v podhůří Beskyd, ve Frýdku-Místku. Během víkendu můžete shlédnout více než 30 různých prezentací, nejen o cestách známých cestovatelů, ale i o lidech, kulturách a myšlenkách z různých koutů světa.

Pražské setkání cestovatelů - Třídenní cestovatelské setkání bude zahájeno v pátek 12. listopadu 2004 v podvečer v 18h ve velkém sále kulturního domu Ládví v Praze 8. Páteční program bude věnován cestovatelům, kteří si oblíbili Indonéské souostroví. Pozváni byli naši přední čeští nezávislí cestovatelé, kteří se do Indonésie vypravili již několikrát...

Pražské setkání cestovatelů - Lákají vás dálky? Jack Kerouac tvrdil, že pravou svobodu zažijeme jedině ve chvíli, kdy se přestaneme starat o své věci a vydáme se na cestu. Čím déle bude trvat, tím lépe. Přijďte se inspirovat pro Vaše cesty.

Pražské setkání cestovatelů - rád bych Vás pozval na největší SETKÁNÍ CESTOVATELŮ v Praze, které se bude konat 22.11.2003 v KD Ládví (Burešova 2/1661, Praha 8) od 10-21 hod. Hlavní částí programu bude 8 cestopisných přednášek prezentovaných špičkovými cestovateli, fotografy, přírodovědci a autory cestopisných článků či knih, které nás zavedou na velkoformátovém plátně do těch nejkrásnějších míst světa.

Cestovatelské promítání - Zdravím po dlouhé době všechny cestovatele a přátele cestování, celé dva měsíce jsme se toulali po Jižní Americe, především po Bolívii. Máme pro vás připravené další pořady a další termíny promítání diapozitivů doprovázené hudbou nahrávanou v dané lokalitě.

Zobraz další stránky:   1 - 15    16 - 30    31 - 45    46 - 60    61 - 75    76 - 90    91 - 105    106 - 120  

Diashow Aljaska 2017