Čtení - články o zemi Česká republika

Celkem bylo nalezeno 29 článků. Zobrazeny jsou články 1 - 15.

Chytré cestovní pojištění - K cestování patří i správné pojištění, protože nebezpečí číhá na každém kroku. Díky cestovnímu pojištění můžete alespoň po finanční stránce zmírnit následky úrazů, nehod, krádeží a mnohých jiných událostí. Současná doba vám dává možnost si sjednat pojistné i velice rychle, jednoduše a dokonce levně. V podstatě stačí mít internetové připojení a zde si najdete nejen nejlevnějšího poskytovatele cestovního pojištění, ale naleznete i různé bonusy, akce a výhody pro sjednání.

Cyklocestování - podzim 2010Cyklocestování - podzim 2010 - Cyklocestování probíhá od 9. 10. do 10. 10. 2010 jako jedna z akcí na veletrhu Bike Brno (brněnské Výstaviště).

Kulturní večery v rámci sbírky na podporu centra pro mentálně postižené v GruziiKulturní večery v rámci sbírky na podporu centra pro mentálně postižené v Gruzii - „Čveni sachme“ – tak se jmenují dva benefiční večery s gruzínskou tématikou, které proběhnou v rámci sbírky na podporu centra pro mentálně postižené v gruzínském Qedeli. Večery organizují dvě Češky, které na místě pracovaly jako dobrovolnice, záštitu nad sbírkou převzala Nadace Divoké Husy.

Cestovatelský festival Kolem světa - březen 2009Cestovatelský festival Kolem světa - březen 2009 - Rádi bychom pozvali všechny cestovatele na 12. cestovatelský festival KOLEM SVĚTA v Praze. Společně můžete během pár dní podniknout virtuální cestu KOLEM SVĚTA doprovázenou přednáškami a aktuálními reportážemi známých cestovatelů.

Jarní cyklocestování 2009Jarní cyklocestování 2009 - Přijďte se podívat na specializovanou přehlídku cestopisných besed a promítání o cyklocestování a cykloturistice. Tato nevšední akce je určena nejen pro všechny cyklocestovatele, kteří vyrážejí na své cesty po světě s kolem, ale i pro všechny příznivce nenáročné cykloturistiky, cestování a pohybu v přírodě.

Prázdninové dialýzy - Ojedinělý projekt Prázdninové dialýzy zlepšuje pacientům s těžkým onemocněním ledvin kvalitu života. Prázdninové dialýzy společnosti B. Braun Avitum je nekomerční program určený všem pacientům v České republice s onemocněním ledvin, kteří jsou závislí na dialyzační léčbě, a jejich blízkým. B. Braun Avitum je jedinou společností v České republice, která organizuje pro dialýzované pacienty a jejich doprovod hromadné zájezdy do zahraničí se zajištěnou nezbytnou dialýzou.

Festival cyklistiky 2008Festival cyklistiky 2008 - Festival cyklistiky letos slaví své první malé kulatiny. Ano, již po páté se otevřou pomyslné brány festivalového areálu na úpickém náměstí, abychom si společně mohli užít víkend plný sportu a zábavy. Hlavním bodem programu je již tradičně MTB Maratón Apache Jestřebí hory, který je opět součástí Českého poháru a iVelo série. Sekundovat mu bude čím dál populárnější orientační závod dvojic, dětské závody, King Kong BMX Jam Session, MTB sprint a silniční časovka, která celý festival zahájí.

Největší výstava stanů v ČR začínáNejvětší výstava stanů v ČR začíná - Na Výstavišti v Letňanech začíná již ve čtvrtek 29. května tradiční Výstava stanů. Tato akce je ideální příležitostí pro pořízení vybavení do přírody před začátkem léta. V největší hale celého výstaviště budou k vidění a vyzkoušení téměř všechny stany dostupné na českém trhu – rodinné, turistické i expediční, doplněné spacáky a karimatkami. Souběžně s výstavou probíhá prodej nového zboží za výprodejové ceny v Outdoor-Outletu.

Setkání cestovatelů - jaro 2008Setkání cestovatelů - jaro 2008 - Srdečně zveme širokou veřejnost na jubilejní 10. cestovatelský festival v Praze, který se uskuteční ve dnech 15.-16. března 2008 v Praze 8 v kulturním domě Ládví. Nedílnou součástí festivalu je miniveletrh s cestovatelskou tématikou a tradiční slosování anketních lístků s možností vyhrát hodnotné dárky – knižní průvodce, outdoorové vybavení, autobusové jízdenky po Evropě, zájezdy s cestovní kanceláří, předplatné cestovatelských časopisů a další atraktivní ceny.

Cestovatelský žebříček aneb kolik zemí jste navštívili? - Počítáte si, kolik zemí jste navštívili? Já tedy ano. Jak jsem zjistil v cestovatelských diskusích, do kterých jsem se několikrát zapojil, jsou na to různé názory. Jedni si nadšeně počítají žebříčky a jednotlivé země, druzí touto statistikou pohrdají řkouce, že pravý cestovatel se nepozná podle „počtu položek na seznamu“.

Jaký byl podzimní Cestovatelský festival v PrazeJaký byl podzimní Cestovatelský festival v Praze - V Praze v kulturním domě Ládví se ve dnech 10.-11. listopadu 2007 konal již 9. Cestovatelský festival. Více než 40 předních českých cestovatelů a fotografů vystoupilo v širokém programu festivalu, který se konal paralelně ve třech tématicky rozdělených sálech. Ve velkém sále s kapacitou 500 míst k sezení a dalších 200 míst k stání probíhaly projekce z exotických krajin a další dva malé sály byly tématicky zaměřeny na Evropu a na expedice.

Horování 2007 - V sobotu 24. listopadu proběhne v Domě kultury Šumperk tradiční Horování - setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů i přírody.

Velká letní cestovatelská soutěž s průvodci JOTA Rough GuidesVelká letní cestovatelská soutěž s průvodci JOTA Rough Guides - Od 1. června do 30. září 2007 pro Vás nakladatelství JOTA připravilo soutěž o hodnotné ceny. Zakupte si průvodce Jota Rough Guide a soutěžte o ceny v celkové hodnotě 40000 Kč!

Afrika na dotek - Občanské sdružení Kwa Afrika, Konzervatoř Jana Deyla a Škola Jaroslava Ježka připravují kulturní akci Afrika na dotek, která je určena pro koukače i nekoukače!

Vánoční dárek s chutí dálek - Nevíte, čím možná potěšíte své cestovatelské přátele? Máme pro vás jeden tip na Vánoce...

Zobraz další stránky:   1 - 15    16 - 30  

Diashow Aljaska 2017