Čtení - články o zemi Chorvatsko

Celkem byly nalezeny 4 články. Zobrazeny jsou články 1 - 4.

Chorvatsko – cestování dětí bez doprovodu rodičůChorvatsko – cestování dětí bez doprovodu rodičů - Pokud jste hodlali vyslat svou ratolest do Chorvatska k moři s babičkou, strejdou nebo kamarádem ze školky, nebude to letos tak jednoduché jako v minulých letech. Nejen domácí úředníci mají patent na výrobu nařízení ztěžujících nám život, tentokráte se do hry o nejotravnější vyhlášku zapojili i chorvati.

Vychází průvodce JOTA Rough Guide ChorvatskoVychází průvodce JOTA Rough Guide Chorvatsko - Díky svému dlouhému, výrazně členitému pobřeží a více než tisícovce ostrovů je Chorvatsko jedním z nejvyhledávanějších cílů všech, kdo touží po dovolené na sluncem zalitých plážích u průzračně čistého moře. Chorvatsko ale nabízí množství dalších zážitků. Najdete zde divoce vyhlížející horské štíty, ostrůvky hustě porostlé lesy, mokřiny plné ptáků a mnoho dalších pozoruhodných míst.

Na Pag nejen za lehkým sportemNa Pag nejen za lehkým sportem - V minulých letech jsem si řekla, že by nebylo od věci příjemně si zasportovat v krásném a čistém prostředí, blízko u moře. Zvolila jsem dva roky po sobě Jadranské ostrovy - nejdříve Krk, následující rok Pag.

Krk a Bašská hlaholská stezkaKrk a Bašská hlaholská stezka - Pokud se rozhodnete strávit pár dní nebo pár týdnů na největším ostrově Jadranu určitě nebudete litovat. V Bašce jsou možnosti ubytování skutečně pro každého, jak dobré hotely, např. Corinthia nebo Zvonimir, tak splní jakékoli vaše nároky tamní penziony a různé soukromé apartmány, kterých je tu takřka bezpočet. Pro mladé a nepříliš dobře situované rodiny s malými dětmi je na pobřeží blízko největší a nejkrásnější pláže rozlehlý a levný kemp.

Diashow Aljaska 2017