Komentáře

Na stránkách tohoto webu můžete vkládat komentáře k článkům i k textům v průvodci. Budu velmi rád, pokud se budete ochotni podělit o své názory a zkušenosti z vašich cest - vaše znalosti mohou velmi pomoci ostatním. Přesto prosím, dodržujte několik základních pravidel:

  • To důležité na začátek: Informaci o podmínkách a dokladech potřebných pro vstup do jednotlivých zemí (víza) naleznete v průvodci. Nepište prosím do komentářů dotazy typu "co mám dělat, abych dostal vízum...", "...pustí mě tam jenom na občanku" nebo "...musí mít moje dítě vlastní pas...", velmi pravděpodobně vám nikdo neodpoví (a tyto dotazy budou smazány). Jediná instituce, která vám může na tento dotaz odpovědět je Ministerstvo zahraničí ČR (jste-li občanem SR, pak Ministerstvo zahraničí SR). Na webech těchto institucí naleznete potřebné údaje. Pokud ne, obraťte se přímo na konzulární zastoupení (ambasádu, konzulát) dané země u nás - kontakty opět naleznete v průvodci nebo na webech MZV ČR a MZV SR. Každopádně doporučuji se pro jistotu podívat na tyto weby vždy abyste si zjistili aktuální informace. Pokud jste občanem jiného státu, je třeba se obrátit na příslušné ministerstvo zahraničí vaší země nebo na ambasádu cílového státu v zemi vašeho původu.
  • Komentáře nejsou chat!
  • Diskutujte prosím k věci, nikoliv k osobě autorů příspěvků nebo předchozích komentářů
  • Chovejte se prosím slušně, internet opravdu není tak anonymní, jak si možná myslíte
  • Velmi prosím, před odesláním si po sobě příspěvek přečtěte, opravte si v něm chyby a překlepy a než kliknete na to tlačítko pod formulářem, napočítejte aspoň do desíti…
  • Vložení komentáře je možnost, nikoliv vaše právo. Příspěvky mimo mísu nebo příspěvky jinak nevhodné budou smazány. O tom, co je příspěvek mimo mísu nebo nevhodný rozhodují pouze a jedině správci tohoto webu.
  • A na samotný konec: klidně vám pošlu více informací pro váš referát do zeměpisu (nebo jinou informaci, kterou si během 20 vteřin vygooglujete, pokud se o to alespoň pokusíte) :) Cena rešeršní práce je 700 kč/hod, záloha je 2800 Kč, číslo mého účtu najdete v kontaktech...

Díky za pozornost a díky za pochopení!

Víte o nějakém zajímavém odkazu, který by se sem hodil? Sem s ním! Odkaz však bude zveřejněn až po kontrole správcem webu, obvykle do 24 hodin. Odkazy, které vložíte do nevhodné kategorie budou přesunuty. Informace o nabídkách ubytování, prodeji zájezdů atd. prosím vkládejte pouze do sekce cestovní kanceláře, cestovní agentury.

Byli bychom velmi rádi, kdyby katalog odkazů na Dálkách obsahoval pouze relevantní informace. Katalog odkazů je určen návštěvníkům webu, nikoliv webmasterům, kteří optimalizují své vlastní projekty. Pokud máte zájem o vzájemnou výměnu odkazů z důvodu SEO, dejte vědět a určitě se nějak domluvíme.

Jak již bylo řečeno na jiném místě, Dálky se zaměřují na poskytování informací o všem za hranicemi naší země. Vkládání odkazů na ubytování v Praze, Karlových Varech nebo Brně opravdu nemá smysl. Stejně tak prostředky na hubnutí opravdu nepokládám za integrální součást cestovní medicíny…