Zájezdy

Byly nalezeny 3 zájezdy.

Trekový zájezd do magické Afriky za exotikou vašich snů, za velkými zkušenostmi a prožitky na černém kontinentu. Čeká nás Mt. Kenya (4985 m) - nejkrásnější vrchol Afriky s nadpozemskou krajinou stromových starčeků a obřích lobélií. Kilimanjaro (5896 m) - nejvyšší vrchol Afriky a nejvyšší osaměle stojící hora na světě, střecha kontinentu s rovníkovými ledovci, jeden ze slavných vrcholů 7 summits. "Hakuna matata" - žádný problém! Cílem je nejen pokusit se vystoupit na nejvyšší vrcholy Keni a Tanzanie, ale hlavně si Afriku vychutnat a poznat. Nechybí safari v nejlepších národních parcích Ngorongoro a Tarangire - projížďky savanami se stády pakoňů, buvolů, zeber, antilop, s krky žiraf, s choboty slonů, s králi zvířat lvy, s nejrychlejšími zvířaty gepardy, s obojživelnými hrochy, se smečkami hyen, s hejny plameňáků, se vzácnými nosorožci a levharty. Africká safari jsou jednoznačně nejlepší na světě. Zpestřením je místní exotické etnikum - barevní Masajové. Nabízí se i třídenní odměna v prodloužené verzi zájezdu - závěrečný relax na tropickém historickém ostrově Zanzibar s kouzelnými plážemi, s vůní koření a mořské soli a chutí tropického ovoce a plodů moře.
navštívené země: Keňa, Tanzánie
termín: 14.01.17 - 01.02.17
cena: 97000 Kč
organizuje: CK Alpina
Dobrodružná cesta za cíli vašich odvážných snů, do pohádky malajské ostrovní přírody exotického světa jihovýchodní Asie. Čekají vás tropické pralesy a džungle s masožravými láčkovkami, orchidejemi, orangutany, zoborožci i endemickými nosatými opicemi, plavby po tropických řekách se vzácnými krokodýly, výpravy za původními domorodými kulturami, žijícími ve stovky metrů dlouhých komunitních domech na kůlech, východ slunce na nejvyšším vrcholu Bornea - skalnatém masivu Mt. Kinabalu, tropické jeskyně obřích rozměrů, světově unikátní, až 40 m vysoký "kamenný les" vápencových špicí Pinnacles, parádní šnorchlování na podmořských korálových zahradách, divoká skalnatá pobřeží i přírodní kouzelné pláže, exotické pokrmy, které jste nikdy neochutnali... K tomu vás zaujme kontrastní sultanát Brunei svým životem na vodě, i zlatem se blyštícími kopulemi monumentálních mešit a Singapur - nejpestřejší město JV Asie se světem mrakodrapů a neuvěřitelnou směsí asijské kultury - čínskými čtvrtěmi s buddhistickými chrámy, indickou čtvrtí s hinduistickými obřady a arabskou oblastí s muslimy. Přestaňte o exotice jen snít. Pojeďte!
navštívené země: Malajsie
termín: 25.03.17 - 17.04.17
cena: 74000 Kč
organizuje: CK Alpina
Bájná pevnost Machu Picchu ukrytá v pralese, záhadné obrazce v Nazce a mumie Indiánů v Chauchille, jeden z nejhlubších kaňonů na světě Valle de Colca, okružní jízda po inckých památkách v okolí Cuzca
navštívené země: Peru
termín: 26.05.09 - 14.06.09
cena: 53990 Kč
organizuje: CK Alvarez